Altıniste.com Hakkında

Altıniste Nedir?

Dünyanın en değerli madenlerinden olan altının belki de en teknolojik hali ALTINİSTE;

Dünya ekonomisine yön veren, zenginlik göstergesi, düğünlerde boy gösterisi, yeni doğanın ilk yatırımı, altın günlerinde kısır ve tatlıların yapılma, komşuların buluşma bahanesi belki de... Hep bir neden var Altıniste’ mek için.

Şimdi siz de bahane ya da nedeniniz ne olursa olsun sadece bir tıkla Altıniste’ yin.

İşlem çok basit ;
altiniste.com’ a girip fiziksel altınınızı bir saat içinde ister düğüne, ister doğuma, isterseniz arkadaşınıza gönderin. Ya da dilerseniz yatırım için evinize altıniste’ yin.

Günümüzün en popüler uygulama şekli olan online sipariş modeline bir ek yaptık...

Altıniste ile ister gelsin, istersen gönder gitsin.

Günümüzün ihtiyaçları doğrultusunda doğan Altıniste.com startup projesi, iki genç girişimci iş adamı tarafından öncelikli olarak İstanbul ve Kocaeli bölgelerine bir saatte fiziksel altın siparişini teslim etme taahhüdü ile kuruldu. Almayı unuttuğunuz altını bir saat içinde size ulaştıran, zamansızlıktan katılamadığınız düğün ve kutlamalara fiziksel altınınızı takı törenine katılıp, bazen kız tarafı bazense erkek tarafı olarak sizin yerinize takan ve kutlayan, hatta bu anı ölümsüzleştirerek size fotoğraf yollayan geleneksel bir sistem altıniste.com.

Altıniste, aileden biri olmanın yanı sıra bazen de yatırım danışmanınız. Altın madem ki iyi bir yatırım o zaman altıniste.com Size periyodik aralıklarla ya da bazen istediğiniz anlarda kapınıza kadar altın getiren, altın günlerinizde Ayşe ablanın evine unuttuğunuz altınınızı getiren.

Kısacası siz yeter ki Altıniste’yin Biz getirelim...